İnsan Kaynakları

VAT'ta Kariyer

Lider enerji verimliliği firması olma vizyonuyla , sektöründe en iyi , ortak değerlerin benimsendiği , mutlu çalışanlarımızın olduğu süreçleri hayata geçirerek süreklilik sağlamaya çalışıyoruz .

Image

ÇALIŞANLARINA DEĞER KATAN ŞİRKET

VAT’ta Kariyer Yönetimi

Tüm çalışanlarımıza kariyer yolculuklarında destek olabilmek için bireysel koçluk ve mentörlük desteği sağlıyoruz.

Bu şekilde hem çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırıyoruz hem de organizasyonumuza katkı sağlıyoruz .

Image

Koçluk ve Mentörlük ile kariyer

Performans ve Ödüllendirme

Dinamik performans değerlendirme sitemimiz aracılığı ile tüm çalışanlarımız periyodik olarak değerlendirilmekte ve gelişimlerine katkı sağlamak üzere kendilerine geri bildirimde bulunulmaktadır .

VAT ENERJİ'nin büyümesine ve karlılığına katkı sağlayan çalışanlarımızı bireysel ve/veya takım olarak ödüllendirilerek paylaşımcı bir kültürde çalışmaları sağlanmaktadır.

Image

KPI Değerlendirme ve ödüllendirme sistemi

VAT'ta İşe Alım

VAT ailesine katılan arkadaşlarımızın evrensel ahlaki değerlere sahip olmasına dikkat ettiğimiz gibi pozisyonun gerektirdiği teknik yeterlilik olmazsa olmazımızdır .

Bu bağlamda işe alımlarımızda aday tecrübesi yanında yetkinlik bazlı mülakat , vaka çalışması , yabancı dil değerlendirmeleri ile karar süreçlerimizi zenginleştiriyoruz .

Image

etik yaklaşım ve anlayış

VAT’ta Staj

Ülkemizin genç mühendis adaylarının öğrenim hayatlarına devam ederken tecrübe kazanabilmeleri ülkemizin geleceği için büyük önem taşımaktadır .

Üniversitelerin Enerji Sistemleri , Makine , Elektrik-Elektronik Mühendislik bölümleri başta olmak üzere 3. ve 4 sınıfa giden mühendis adaylarına enerji sektörü ve enerji verimliliği alanında tecrübe kanabilecekleri fırsatlar sunuyoruz . Staj süresince VAT’ta yapılan işleri süreçlere dahil olarak öğrenme şansı yakalayan stajerlerimiz bu süre içinde kendilerini yeniden keşfetme şansı yakalamaktadır . Staj dönemi sonunda birçok mühendis adayı VAT çalışanı olarak yoluna devam etmektedir .

Image
Açık pozisyonlarımızı LinkedIn’den takip edebilirsiniz .
Image

yeni yeteneklerin öncüsü

Bize Ulaşın!

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

    Image